Promosyon nedir? Neden promosyon yaptırayım?
Promosyon etkili ve kalıcı bir tanıtım aracıdır. Firmanızın, markanızın, ürününüzün logosunu veya adını taşıyan promosyon ürünlerini müşterilerinize hediye etmeniz, marka değerinizi yükseltir, hedef kitlenize hızlı ulaşmanızı sağlar.


Promosyon ürünleri nelerdir? Hangi Promosyon ürünlerini tercih etmeliyim?
Promosyon ürünleri; Kalemler, USB Flash Bellekler, Powerbanklar, Termoslar, Anahtarlıklar, Saatler, Hediyelik Setler, Şapkalar, T-Shirtler, Çakmaklar, Masa üstü setler, Kalemlikler, Defterler, Ajandalar, Duvar Saatleri, Çantalar olarak kısaca sayılabilecek çok geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Müşterilerinize hediye edeceğiniz promosyon ürünlerini belirlerken, hedef müşteri kitlenizi ve beklediğiniz geri dönüşü göz önünde bulundurmalısınız. Bunun dışında promosyon yaptıracağınız döneme göre, (örneğin yılbaşı promosyonu, fuar promosyonu, ürün lansmanı - bayi toplantılarıiçin promosyon gibi) promosyon ürünü tercihinizi belirleyebilirsiniz.


Promosyon ürünü seçtim. Siparişimi nasıl vereceğim?
İstediğiniz ürünün kodunu, rengini, sipariş miktarını, üzerine basılmasını istediğiniz görseli ve baskı şekli, renk, pantone kodu v.b. diğer bilgileri bilgi@akdenizpromosyon.com adresine e-mail göndermeniz yeterlidir. Satış temsilcimiz, size siparişinizi baskılı şekliyle gösteren bir baskı görseliyle en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.


Promosyon ürünlerim ne zaman hazır olur? Nasıl teslim alacağım?
Siparişiniz, size gönderilen baskı görseline onay vermenizin ardından baskı atölyelerimize alınır. Yoğunluğumuza bağlı olarak 3-7 gün içinde hazırlanır, ve size haber verilir. Siparişinizi mağazamızdan teslim alabileceğiniz gibi, isterseniz kargo ile size gönderebiliriz.


Nasıl ödeyeceğim?
Satış temsilcimiz baskı görseli ile billikte ürün ve baskı ücretlerini size bildirecektir. Baskı için vereceğiniz onay ile birlikte sipariş tutarının % 50 sini, ürünlerinizin size veya kargoya teslimi aşamasında da kalan % 50 sini NAKİT, BANKA HAVALESİ veya KREDİ KARTI ile ödeyebilirsiniz.


Ürünler ve Baskı kalitesi nedir? Üründe yada baskıda problem olursa ne yapacağım?
Ürünlerimizde ve yaptığımız baskıda sizler için en kalitelisini tercih ediyoruz. Yine de elde olmayan sebeplerle firmamızdan kaynaklanan, teslim sırasında veya takip eden makul sürede ürünlerde ve baskıda oluşan problemleri en uygun şekilde telafi ediyor ve ürünlerimizin sonuna kadar arkasında duruyoruz. Onay verdiğiniz baskı görseline göre yapılmış olan ürünlerden ve sipariş aşamasında, e-mail veya sözlü olarak, ürüne ve baskıya dair önceden bildirdiğimiz hususlardan firmamız sorumlu değildir. Yine de sizlere makul çözümler üretmek adına elimizden geleni yapıyor, sizlere çözümler sunuyoruz.