1980 Yılında kurulmuş olan firmamız anahtarlık imalatı ile birlikte promosyon sektörünü kendisine uzmanlık branşı olarak seçmiş ve bir ek iş dalı olan promosyonun branşlaşmış firmalar için bir sektör olmasında çok önemli bir dönüm noktasının oluşmasını önemli bir katkı sağlamıştır.

İmalatçı, ithalatçı özellikleri yüksek miktarlı stokları ve uygun fiyat politikası ile sektörün bilinen ve saygı duyulan öncü firması konumuna gelmiştir.


CRICKET çakmakları Bölge Bayii olan firmamız Ürün yelpazesini müşteri talepleri doğrultusunda geliştirmeye devam etmektedir.

60' ın üzerinde Plastik Tükenmez Kalem çeşidi,

50' nin üzerinde Metal Kalem çeşidi,

40' ın üzerinde masa üstü gereçler çeşitleri,

100' ün üzerinde anahtarlık çeşidi,

USB Bellek, Sunum Cihazı, Termos çeşitleri, çanta çeşitleri, sekreterlik çeşitleri, organizer, ajanda, not defteri, duvar saati ve her geçen yıl artan ürün çeşitlerini kendi bünyesinde ve kendi stoklarında bulundurarak sektörün öncü firmalarından olmanın gereklerini yerine getirmeye devam etmektedir.

35 Yıllık sektör tecrübemiz ve Stoklarımızda bulunan ürünlerin derhal sevkiyata hazır durumda olması,

ürün tesliminde müşterilerini asla zor durumda bırakmamak temel çalışma prensibimizi uygulamakta bizlere yardım etmektedir.

Ürünleri tamamının kendi stoklarında bulundurmanın yanında ürünlere uygulanmakta olan tüm baskı şekillerini de kendi baskı atölyeleri ile yine bünyemizde bulundurmaktayız.